Marek Orłowski kupuje akcje Adiuvo Investments.

 

Za ponad 341 tys. zł kupiła w ostatnim czasie akcje Adiuvo Investments spółka Orenore, w szczególności poprzez którą Marek Orłowski kontroluje łącznie ponad 64% jej głosów. Niewykluczone, że główny akcjonariusz Adiuvo będzie skupował walory także w kolejnych dniach.

Wczoraj po południu opublikowany został raport bieżący Adiuvo Investments, który wskazał na nabycie w środę przez Orenore sp. z o.o. 7.349 akcji. Przedwczoraj ukazał się natomiast raport o zakupie we wtorek 3.674 akcji. Walory zostały nabyte w transakcjach giełdowych po cenie 13,5 zł za sztukę (łącznie blisko 150 tys. zł).

Przed rozpoczęciem ostatnich okresów zamkniętych dla zakupu akcji przez tzw. insiderów (związanych z raportami za 3Q 2017 r.) członkowie Zarządu Adiuvo Investments również nabywali akcje spółek grupy kapitałowej. Marek Orłowski poprzez spółkę Orenore kupił w październiku blisko 10 tys. akcji Adiuvo Investments po średniej cenie 19,39 zł (łączna wartość transakcji to prawie 193 tys. zł), a Anna Aranowska-Bablok kupiła we wrześniu 56 tys. akcji Airway Medix po średniej cenie 0,91 zł za walor.

Znajdź nas na